• CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img

VÝHODY A POPLATKY

ČO ZÍSKAŠ

Rady a pomoc pri vybavovaní víz

Tento bod je pre Teba veľmi jednoduchý z toho dôvodu, že CCUSA Ti poskytne plnohodnotnú pomoc krok za krokom počas celého procesu. Získaš potrebné dokumenty a pokyny potrebné pre hladký priebeh vstupu do Kanady.Nepotrebuješ si dohodnúť pohovor na Kanadskom konzuláte, aby si získal pracovné víza. Tvoje víza budú vybavované prostredníctvom emailu a v osobitnom prípade cez normálnu poštu.

Umiestnenie

CCUSA spolupracuje s najlepšími tábormi v Kanade a usilovne sa snaží zaručiť, aby každý účastník našiel svoj druhý domov v Kanade.

Výhodné poistenie

CCUSA Ti zabezpečí a zaplatí zdravotné poistenie! Všetci účastníci sú povinní mať zdravotné poistenie. Poistenie je platné maximálne 10 týždňov a každý účastník dostane inštrukcie, ako si svoje poistenie predĺžiť. Informácie o poistení budeš mať uvedené vo svojom footprints konte. Môžeš sa rozhodnúť priplatiť si a rozšíriť svoje poistenie, ak máš o to záujem.

Strava a ubytovanie zadarmo!

Každý účastník programu získa ubytovanie a stravu zadarmo počas celého pobytu v tábore.

Pomoc pri hľadaní leteniek do mesta, v ktorom absolvuješ školenie

Medzinárodné lety nie sú zahrnuté v cene programu, no skvelá správa je, že za posledné 3 roky, čo tento program beží, sme dostali mnoho pozitívnych ohlasov od účastníkov, že prostredníctvom CCUSA našli letenky za skvelé ceny. Pre ďalšie informácie kontaktuj centrálu CCUSA.

Preprava do campu zadarmo

Každý účastník získava prepravu z letiska do hostela v meste, ktorom absolvuje školenie ZADARMO. 
Rovnako bezplatne získavaš aj prepravu z hostela do svojho tábora. NYQUEST sa usiluje uľahčiť Tvoju prvú skúsenosť, ako sa len dá. Všetko Ti bude dopredu vysvetlené.

Mzda

Mzda, alebo aj vreckové, závisí od Tvojho veku, skúseností a kvalifikácie:

 • $1,500 - $1,600 (kanadských dolárov) ako Camp Counselor
 • $1,800 - $1,900 (kanadských dolárov) ako Support Staff

Kanadský bankový účet a číslo sociálneho poistenia

Počas školenia v Kanade dostaneš číslo sociálneho poistenia, ktoré Ti umožňuje pracovať v Kanade legálne. Je to jednoduchý proces a my Ti pomôžeme krok za krokom, ako vyplniť všetky potrebné dokumenty na jeho získanie!
Každý účastník bude mať možnosť si otvoriť bankový účet v TD Canada Trust (www.tdcanadatrust.com), v jednej z najväčších bánk so skvelou reputáciou v Kanade. Majú pobočky po celej Kanade, čo Ti umožní ľahký prístup k Tvojmu účtu. Na školení v Kanade dostaneš na nich svoju business card a v prípade potreby ich môžeš kontaktovať 24/7.

24 hodín podpory v núdzi od skúseného a priateľského personálu

Full-time personál agentúry CCUSA, rovnako ako reprezentati po celom svete, sú ochotní a pripravení Ti pomôcť so všetkým, čo potrebuješ. Všetci sme absolvovali pracovanie a cestovanie v zahraničí. Ozvi sa do agentúry CCUSA kedykoľvek sa objaví nejaký problém počas Tvojho pobytu v Kanade. Môžeš počítať s priateľskými službami od kohokoľvek z nášho tímu.

Jednoduchá online prihláška

Ak sa rozhodneš ísť do Kanady a pracovať tam a chceš, aby celý proces bol tak jednoduchý ako sa len dá! Preto si vyber CCUSA! Prihlás sa TERAZ.

Staň sa súčasťou jedinečnej kanadskej spoločnosti

Kanadská rozmanitosť poskytuje perfektné podmienky a atmosféru na vytvorenie priateľstiev na celý život s ľudmi z celého sveta a mnohé tábory Ti umožnia udržiavať kontakt po celé nasledujúce roky.

Školenie v kanadskom meste

Stretni sa a spoznaj ostatných ľudí, ktorí sa rozhodli pracovať či už v Tvojom alebo inom tábore v Kanade, získaj viac informácií o Tvojej práci v tábore, zúčastni sa spoznávacieho zájazdu v meste, v ktorom absolvuješ školenie, získaj odpovede na otázky o tábore. Dve noci v hoteli a jeden deň školenia Ti uľahčia Tvoje prvé dni a začiatky v Kanade a dajú Ti pocit, že si si vybral skvelé miesto na strávenie letných prázdnin!

Kultúrno-výmenný pobyt

Tým, že sa prihlásiš na Tento program, stávaš sa akýmsi veľvyslancom svojej krajiny a budeš mať jedinečnú príležitosť dozvedieť sa viac o odlišných kultúrach, ako aj možnosť podeliť sa o svoje skúsenosti a zručnosti s ostatnými účastníkmi tábora. Medzinárodný personál má svoje miesto v kanadských letných táboroch po mnohé roky a zanechal svoju stopu na mnohých miestach.

Odmeny za tvoje úsilie

Deti, o ktoré sa budeš starať v Tebe vidia svoj vzor a hrdinu. Nedoceniteľnou odmenou Ti iste bude pozitívny vplyv, ktorý si na nich zanechal počas leta. Získaš sebavedomie, nezávislosť, vyspelosť, vodcovské schopnosti, schopnosť učit, zdokonalíš sa v komunikácii a v iných oblastiach, ktoré sa stanú prospešnými v budúcnosti či už v hľadaní budúceho zamestnania alebo pozitívne ovplyvnia Tvoje názory a rozšíria obzory. Riaditelia táborov Ti radi poskytnú odporúčacie listy, ktoré môžu byť rozhodujúce pre Tvojho budúceho zamestnávateľa a poukážu na Tvoje skúsenosti a flexibilitu týkajúcu sa nových výziev.

Medzinárodná telefónna karta - predplatených 30 minút

Informačné stretnutia a ccusa udalosti zadarmo

CCUSA usporiadúva mnoho informačných stretnutí počas celého roka, kde sa môžeš dodatočne informovať o programoch.

Kombinácia tvojich možností, pokračuj v práci po celý rok

Skombinuj tento program s ďalšími. Účastníci, ktorí cestujú na Working Holiday Visa môžu pokračovať v práci ako camp counselor, sprievodca v prírode alebo ako support staff. CCUSA Ti pomôže zariadiť tieto extra pracovné príležitosti.

Prístup k internetu a telefónu počas tvojho umiestnenia v tábore

KOĽKO ZAPLATÍŠ

Programové poplatky

Táto tabuľka zobrazuje poplatky pre program Camp Counselors Canada. Ceny sa môžu meniť. Kontaktuj CCUSA za účelom najnovších informácii.

Camp Counselors Canada
Application Fee €95
Acceptance Fee €204