• CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img

FARMING

Detaily

Job Placement

Vytvorili sme vzťahy s niekoľkými farmami a rančmi po celej Kanade, aby sme vám zabezpečili nájdenie ideálnej práce. Dostanete príležitosť dozvedieť sa viac o našich zamestnávateľoch a pracovných miestach, ktoré ponúkajú. Počas procesu podávania žiadosti vyplníte formulár preferencie práce, v ktorom uvediete zoznam pre vás najvyhovujúcejších možností zamestnávateľov, pracovných miest a lokalít, aby ste nášmu sprostredkovateľskému tímu pomohli nájsť tú správnu zhodu. Zaručujeme, že váš hrubý týždenný príjem bude priemerne 300 až 450 kanadských dolárov alebo viac za 30 - 40 hodín týždenne. Dostanete naplánované dni voľna, ktoré vám umožnia dostatok času na prehliadku pamiatok. Nižšie nájdete zoznam našich zamestnávateľov.

Viza

Kanadský imigračný právnik s licenciou, s ktorým CCUSA spolupracuje, vám pomôže so žiadosťou o príslušné vízum pre prácu na farme v Kanade. Vízový proces bude závisieť od práce a lokality farmy, o ktorú sa uchádzate, ale budete sprevádzaní každým krokom.

Cestovanie

Podľa podmienok v pracovnom povolení je za zaobstaranie spiatočnej cesty z domovskej krajiny do miesta výkonu práce v Kanade zodpovedný váš zamestnávateľ. V prípade potreby vám pomôže s vybavením miestna kancelária CCUSA.

Cestovné poistenie

Komplexné cestovné poistenie ste povinní získať minimálne na tri mesiace. Váš zamestnávateľ vám poskytne poistenie po prvých troch mesiacoch zamestnania. Máte možnosť zakúpiť si poistný plán CCUSA, takže ste bezpečne poistený počas cestovania a práce v Kanade. Poplatky sa líšia podľa dĺžky a typu pokrytia, ktoré si vyberiete. Ďalšie informácie získate v kancelárii CCUSA.

Pomoc pri príchode

Po prílete do Kanady vám bude poskytnuté ubytovanie na dve noci vo vašom príletovom meste. To vám dá príležitosť prispôsobiť sa novému časovému pásmu, prezrieť si pamiatky a usporiadať svoje pracovné dokumenty. CCUSA vám poskytne podrobné pokyny na získanie vášho čísla sociálneho poistenia (Social Insurance Number) a otvorenia kanadského bankového účtu. Odtiaľ dostanete cestovné pokyny do cieľového miesta.

Ubytovanie

Váš zamestnávateľ alebo Work Adventures Canada (WAC) vám pomôžu nájsť ubytovanie na dobu Vášho kontraktu. Mnoho zamestnávateľov zvyknutých najímať zahraničných pracovníkov zvyčajne poskytuje zamestnancom ubytovanie za malý poplatok.

Podpora

CCUSA ponúkne podporu a zdroje v každom kroku procesu. Budete mať prístup do našej súkromnej skupiny WAC na Facebooku, aby ste boli v kontakte s účastníkmi WAC po celom svete a v Kanade. Budete mať prístup k nášmu exkluzívnemu pohovoru, hľadaniu zamestnania a tipom do životopisu, aby ste získali konkurenčnú výhodu potrebnú na získanie požadovanej práce. Budete mať číslo, na ktoré môžete zavolať a poskytneme vám nepretržitú podporu v prípade núdze alebo len pre bežné otázky. Nikdy sa nebudete cítiť sami!

POPLATKY A PLAT

Váš hrubý týždenný príjem bude v priemere 300 až 450 USD (pred odpočítaním danr). Dostanete naplánované dni voľna, ktoré vám umožnia dostatok času na prehliadku pamiatok.

V tabuľkách nižšie sú uvedené poplatky za program Work Adventures Canada / Farming. Pri finalizácii svojho rozpočtu by ste mali brať do úvahy aj nasledujúce náklady: výpis z registra trestov, poistenie, letenky, doklady o finančných prostriedkoch a životné náklady počas pobytu v Kanade.

Program Fees
Application Fee €125 EUR
Acceptance Fee €655 EUR
Additional Fees
Work Permit Holder Fee $155 CAD
Biometrics $85 CAD

PODMIENKY ÚČASTI

 • Musíte mať najmenej 18 rokov.
 • Môžete sa zaviazať minimálne na 4-6 mesiacov.
 • Máte predchádzajúce platené pracovné skúsenosti.
 • Spĺňate vízové / pasové požiadavky pre vaše kanadské pracovné povolenie podľa pokynov zamestnávateľa.

Ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ste pripravení na skúsenosť, ktorú zažijete len raz za život, potom je CCUSA’s Work Experience Canada pre vás!  Prihláste sa teraz!

PRIHLÁSENIE

Prihlasovací proces

 1. Kliknite na odkaz prihlásiť sa
 2. Vyplňte a odovzdajte CCUSA všetky dokumenty spolu s platbou. Nezabudnite si prečítať a podpísať Zmluvu o programe.
 3. Do týždňa vás budeme kontaktovať, aby sme dohodli osobný pohovor. Prihlášky sa prijímajú od júna do decembra.

Prihlášky sa prijímajú od júna do decembra.

ZAMESTNÁVATELIA

Máme šťastie, že sme sa spojili so skupinou skvelých zamestnávateľov z celej Kanady, ktorí dôverujú a vítajú našich medzinárodných zamestnancov. Dostupnosť práce závisí od sezóny a možností zamestnávateľa. Odporúčame vám prihlásiť sa na Work Adventures Canada včas, aby ste si zaistili prácu podľa vašich predstáv. Nižšie sa dozviete viac o zamestnávateľoch, s ktorými spolupracujeme.