• CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img

RESORT

DETAILY

Práca

Nadviazali sme vzťahy s niekoľkými letoviskami, vinárstvami, reštauráciami, zážitkovými parkmi a hotelmi v celej Kanade, aby sme vám zabezpečili nájdenie ideálnej práce. Dostanete príležitosť dozvedieť sa viac o našich zamestnávateľoch, ich lokalite a pracovných pozíciach, ktoré ponúkajú. Počas procesu podávania žiadosti vyplníte formulár preferencie práce, v ktorom uvediete zoznam pre vás najvyhovujúcejších zamestnávateľov, pracovných miest a pozícií, aby ste nášmu sprostredkovateľskému tímu pomohli nájsť tú správnu zhodu. Zaručujeme, že váš hrubý týždenný príjem bude priemerne 300 až 450 kanadských dolárov alebo viac po dobu 30 - 40 hodín týždenne. Dostanete bežné naplánované dni voľna, ktoré vám umožnia dostatok času na prehliadku pamiatok. Nižšie nájdete zoznam našich zamestnávateľov.

Víza

CCUSA vám pomôže pri podávaní žiadosti o program IEC - Working Holiday program.

Cestovanie

Ste zodpovední za to, aby ste si sami zaistili cestu k zamestnávateľovi v Kanade. Zamestnávateľ vám poskytne informácie ohľadom miesta príchodu, cestovných údajov a dátumy. Vaša miestna kancelária CCUSA vás spojí s preferovanou cestovnou agentúrou, aby vám zaistili najvýhodnejšie dostupné lety leteckých spoločností.

Cestovné poistenie

Po celú dobu pobytu v Kanade ste povinní mať komplexné cestovné poistenie. Dátumy vášho kanadského pracovného povolenia sa budú zhodovať s presnými dátumami vášho poistného krytia, keď vstúpite do Kanady. Máte možnosť zakúpiť si poistný plán CCUSA, takže ste bezpečne poistený počas cestovania a práce v Kanade. Poplatky sa líšia podľa dĺžky a typu pokrytia, ktoré si vyberiete. Ďalšie informácie získate v kancelárii CCUSA.

Pomoc pri príchode

Po prílete do Kanady vám bude poskytnuté ubytovanie na dve noci vo vašom príletovom meste. Vďaka tomu sa budete môcť prispôsobiť novému časovému pásmu, prezrieť si mesto a usporiadať svoje pracovné dokumenty. CCUSA vám poskytne podrobné pokyny na získanie vášho čísla sociálneho poistenia (Social Insurance Number) a otvorenia kanadského bankového účtu. Odtiaľ dostanete cestovné pokyny do cieľového miesta.

Ubytovanie

Váš zamestnávateľ alebo Work Adventures Canada vám pomôžu nájsť ubytovanie na čas vášho kontraktu. Mnoho zamestnávateľov tiež poskytuje zamestnancom ubytovanie za malý poplatok.

Podpora

CCUSA ponúkne podporu a zdroje v každom kroku procesu. Budete mať prístup do našej súkromnej skupiny WAC na Facebooku, aby ste boli v kontakte s účastníkmi WAC po celom svete a v Kanade. Budete mať prístup k nášmu exkluzívnemu pohovoru, hľadaniu zamestnania a tipom do životopisu, aby ste získali konkurenčnú výhodu potrebnú na získanie požadovanej práce. Budete mať číslo, na ktoré môžete zavolať a poskytneme vám nepretržitú podporu v prípade núdze alebo len pre bežné otázky. Nikdy sa nebudete cítiť sami!

POPLATKY A PLAT

Váš hrubý týždenný príjem bude v priemere 300 až 450 USD (pred odpočítaním). Dostanete bežné naplánované dni voľna, ktoré vám umožnia dostatok času na prehliadku pamiatok.

V tabuľkách nižšie sú uvedené poplatky za program Work Adventures Canada / Resort. Pri finalizácii svojho rozpočtu by ste mali brať do úvahy aj nasledujúce náklady: výpis z registra trestov, poistenie, letenky, doklady o finančných prostriedkoch a životné náklady počas pobytu v Kanade.

Program Fees
Application Fee €125 EUR
Acceptance Fee €545 EUR
Additional Fees
IEC Participation Fee $153 CAD
Work Permit Holder Fee $100 CAD
Biometrics $85 CAD

PODMIENKY ÚČASTI

Ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ste pripravení vyskúšať si program CCUSA Work Adventures Canada prihláste sa ešte dnes!

PRIHLÁSENIE

Prihlasovací proces

 • Kliknite na odkaz prihlásiť sa
 • Vyplňte a odovzdajte CCUSA všetky dokumenty spolu s platbou. Nezabudnite si prečítať a podpísať Zmluvu o programe.
 • Do týždňa vás budeme kontaktovať, aby sme dohodli osobný pohovor.

Prihlášky sa prijímajú celoročne. Žiadosť do CCUSA musíte podať najmenej 12 - 16 týždňov pred očakávaným dátumom začatia.

ZAMESTNÁVATELIA

Máme šťastie, že sme sa spojili so skupinou skvelých zamestnávateľov z celej Kanady, ktorí dôverujú a vítajú našich medzinárodných zamestnancov. Dostupnosť práce závisí od sezóny a možností zamestnávateľa. Odporúčame vám prihlásiť sa na Work Adventures Canada včas, aby ste si zaistili prácu podľa vašich predstáv. Nižšie sa dozviete viac o zamestnávateľoch, s ktorými spolupracujeme.